Program coordinators 2017-08-21T12:17:05+02:00

We zijn er om jou te helpen.

Programma-Coördinators zijn de steun en het klankbord van onze cliënten en leden.

Elke Programma-Coördinator is een door Inge Rock professioneel opgeleid coach die instaat voor het welzijn van onze cliënten en leden. Ze helpen je graag om de juiste match te vinden tussen de talrijke opleidingen, workshops, seminars en trainingen.

Weet je niet wat er bij je past of twijfel je over een bepaalde keuze, neem gerust met de Programma-Coördinator op in jouw buurt. Ze zullen je met open armen ontvangen en je helpen waar ze kunnen.

Rosetta Alessi
Rosetta Alessi

rosetta@ingerock.be

+32 472 88 30 99

Roberta Pellegriti
Roberta Pellegriti

roberta@ingerock.com

+32 484 82 51 88

Lesley Vandael
Lesley Vandael

lesley.vandael@ingerock.com

+32 473 43 25 64

Nadine Goeminne
Nadine Goeminne

nadine.goeminne@ingerock.com

+32 472 43 87 15

Anne Tollenaers
Anne Tollenaers

anne.tollenaers@ingerock.com

+32 471 88 22 37

Joke Diepvens
Joke Diepvens

joke.diepvens@ingerock.com

+32 472 69 72 17